فروش مرغ تخمگذار صنعتی با بهترین قیمت

1 سال قبل در تهران
    میزان کلتعداد بالا
    حداقل فروش100عدد
    نوع پرداختپرداخت نقدی
    هزینه ارسالبه عهده خریدار
    استانتهران

فروش مرغ تخمگذار صنعتی با بهترین قیمت
در سراسر دنیا نژادهای مختلفی از مرغ تخمگذار وجود دارند که این نژاد ها تفاوت هایی بر اساس میزان و راندمان تخمگذاری و همچنین شکل ظاهری و مقاومت دارند. اکثر پرورش دهندگان مرغ تخمگذار تماما هم و غم به جهت یافتن نژادهای برتر بر اساس راندمان تولید تخم گذاری بیشتر دارند. میزان مقاومت مرغ های تخمگذار نسبت به امراض متفاوت و همچنین بازار پسندی نوع تخم مرغ تولیدی از مرغ های تخم گذار با هم اختلاف دارد.

در بین نژاد های مختلف مرغ تخمگذار، مرغ تخمگذار صنعتی که بر اساس کارهای اصلاح نژادی که در سالیان دراز و چندین دهه اصلاح نژاد به آن رسیده اند سبب شده که محبوبیت بیشتری را نسبت به سایر نژادهای مرغ تخم گذار پیدا کنند. یک پرورش دهنده مرغ تخمگذار میزان سود و زیان آن رابطه ی مستقیم با راندمان تولید تخمگذاری مرغ ها دارد.

از بین مرغ های تخمگذار صنعتی که در سراسر کشور تولید و تکثیر و اصلاح نژاد پیدا کرده اند، مرغ تخمگذار لگهورن و لوهمن دارای محبوبیت و همچنین شهرت بالاتری هستند؛ چرا که این نژادها نسبت به مرغ های تخمگذار صنعتی همتای خودشان راندمان تولید بالای 90 درصدی دارند. مصرف دان روزانه این نژاد از مرغ تخمگذار صنعتی، البته در سویه های متفاوت آن بین 90 الی 100 گرم می باشد. طول عمر مرغ لگهورن 5 سال است و همچنین این نژاد از مرغ تخمگذار صنعتی دارای رنگهای سفید و نخودی است. بهتر است در مورد مرغ لگهورن اعلام کنیم که این نژاد از مرغ صنعتی تخمگذار حدودا دارای 13 سویه متفاوت می باشد که البته در کشور ما ایران فقط 4 سویه از این نژاد مرغ تخمگذار صنعتی خیلی مورد پسند بوده و همچنین وجود دارد.

684 بازدید کل ، 3 امروز

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران